1773 MANGO ST NE

PALM BAY, Florida 32905 · Brevard County · Parcel 28 3714-52-3-10

$30 650
Assessed Value
$103 110
Market Value
Annual Tax
$5 650
Taxable Value
Ownership
OwnerLIZZIO, DEBORAH LEE
Mailing Address1773 MANGO ST NE PALM BAY FL 32905
Property Details
Year Built1980
Living Area934 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$44 000
Just (Market) Value$103 110
Assessed Value$30 650
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 650